۱۵ام، بهمن ۱۳۹۳

www.roozevasl.com
telegram: @roozevasl

به گزارش   ازدزفول امروز:  یادواره فریادگران بیداری، ویژه بزرگداشت شهدای روحانی و “شهید سید مجتبی نواب صفوی” و رهرو راه او “مرحوم شیخ رضا ابوالقاسمی” با حضور گسترده جوانان، طلاب، روحانیون و اقشار مختلف مردم در آستانه متبرکه سبزقبا(ع) برگزار شد.

آموزه های دینی پیامبر(ص)، غرب را به چالش کشیده است

حجت الاسلام و المسلمین “احمد پناهیان” سخنران ویژه این مراسم، توهین به پیامبر(ص) را محاربه با خدا دانست و گفت: علت حمله یکپارچه دستگاه کفر به ساحت مقدس رسول اکرم(ص)، آسیب دیدن آنها از آموزه های دینی پیامبر(ص) است که آنها را به چالش کشیده است.

وی، خط پیامبر(ص) را همچنان زنده و پویا دانست و با بیان اینکه ولایت پیامبر(ص) هم دستگاه ظلم و هم اعتقادات باطل و انحرافی را متزلزل و فروریخت، اظهار کرد: امروز نیز ما، هم از دستگاه استکباری جهان و هم از طریق ایمان ها، باورها، دین ها و عرفان های کاذب در حال آسیب هستیم.

 

صوفیه و فرقه های جدید، وابسته به سرویس جاسوسی غرب هستند

این روحانی برجسته کشوری، افزود: فرقه های نوظهور ارتباط نزدیک با سرویس های جاسوسی غربی دارند و این سرویس های جاسوسی، با عناوین مختلفی چون صوفیه، جلسات قرآن، معنویت های خاص و عرفان های کاذب در حال ایجاد فرقه های متعدد هستند.

اعتقاد به ولی با اتصال به ولی متفاوت است

حجت الاسلام پناهیان، اعتقاد به ولی و اتصال به ولی را متفاوت دانست و گفت: تمام کسانی که در روز عاشورا در مقابل اباعبدالله(ع) به جنگ پرداختند، به خدا، پیامبر(ص) و حتی به خود امام حسین(ع) اعتقاد داشتند ولی متصل و همراه با ولایت نبودند.

وی با استناد به آیات و روایاتی، اعتقاد به تنهایی را ناکافی دانست و گفت: اتصال به ولی و همراهی با او به این معنی است که همه وجود انسان، “او” شود و به اراده او بیندیشد، عشق بورزد و یا خشم کند.

فریاد “من عاشق محمدم” فریاد همیشگی ما است

این روحانی برجسته، با بیان اینکه توهین به پیامبر(ص) توهین به همه مقدسات اسلام است، ایجاد کمپین “عشاق محمد(ص)” در مقابل توهین به پیامبر(ص) را خطایی استراتژیک دانست و خاطر نشان کرد: فریاد “من عاشق محمدم” فریاد همیشگی ما است ولی توهین به پیامبر، جنگ با خداست و باید فریاد ما در مقابل این توهین، فریاد انتقام باشد نه محبت.

این رزمنده هشت سال دفاع مقدس، با اشاره به آیه ای از قرآن ادامه داد: خداوند در مقابل توهین اولیاء الهی می فرمایند:« اگر کسی به یکی از اولیاء من اهانت کند، به جنگ با من برخواسته و من با سرعت به کمک ولی ام می روم و از دشمنان او در دنیا و آخرت انتقام می گیرم».

انقلاب اسلامی، برآمده از فرهنگ عاشورا و عاشورا برگرفته از فرهنگ نبوی است

حاج آقا احمد پناهیان، انقلاب اسلامی را برآمده از فرهنگ عاشورا دانست و با تاکید بر اینکه فرهنگ عاشورا برگرفته از فرهنگ نبوی است، تصریح کرد: این اهانت به خاطر این است که قدرت اسلام، هر روز نمایان تر می شود.

وی افزود: دستگاه کفر در جهان، با حذف برخی از مناسک و بزرگ کردن برخی دیگر از دستورات اسلامی بدنبال ایجاد فرقه های جدید در اسلام و دگرگون نشان دادان اسلام به جهان است همان کاری را که با مسیحیت حقیقی و یهودیت حقیقی کردند و این کار را نیز در دنیای اسلام آغاز کرده اند.

IMG 5249 رهبر انقلاب یک تنه به قلب اروپا زد/ در دوران اصلاحات، به همه مقدسات اهانت شد/ جریان صادق شیرازی و یک امام حسین تقلبی

پیامبر، هم “رسول رحمت” و هم “رسول حماسه” است

این روحانی برجسته با بیان اینکه پیامبر اکرم(ص) در حدیثی معتبر در کنار “رسول رحمت” خود را “رسول حماسه” که برای مبارزه با جبهه کفر آمده است، معرفی می کند، گفت: ائمه اطهار(ع) این راه را ادامه دادند بطوریکه فرزندان امام موسی کاظم(ع) علاوه بر عالم و معنوی بودن، مجاهد و انقلابی بودند و تمام فرزندان این امام همام، در مبارزه علیه ظالم به شهادت رسیده اند.

حجت الاسلام احمد پناهیان، افزود: منتظر حقیقی کسی است که قبل از آمدن امام زمان(عج) به وی اقتدا و مأموریت امام زمان(عج) را انجام دهد و انقلاب اسلامی، بستر را برای اقتاد به امام زمان(عج) در سراسر جهان فراهم کرده است.

مشکل غرب با شیعه یا سنی؟!

وی اظهار کرد: اندیشمندان غربی، پیش از این مشکل خود با اسلام را عاشورا و قیام اباعبدالله(ع) می دانستند ولی امروز به این نتیجه رسیده اند که مشکل آنها قیام حسین(ع) نیست بلکه آموزه های پیامبر(ص) است چرا که الگوی ایران شیعی، قیام عاشوراست ولی بیداری اسلامی در کشورهای خاورمیانه که غالبا سنی هستند، الگو گرفته از حضرت خاتم(ص) است. به همین خاطر مشکل اساسی خود با اسلام را با خود رسول اسلام(ص) می دانند چرا که می دانند اسلامی که پیامبر(ص) آورده است با تمام حیثیت آنها کار دارد.

مدل اصلی انقلاب نبوی…

این روحانی سرشناس، انقلاب اسلامی به زعیمت ولی فقیه را مدل اصلی انقلاب نبوی دانست و گفت: ما هنوز ایمان لازم را به انقلاب، امام، ولی فقیه و جریان مبارزه پیدا نکردیم ولی دشمن به خوبی آن را درک کرده و برای زدن انقلاب به ریشه آن که همان پیامبر(ص) است حمله ور شده است.

استکبارستیزی و کفرستیزی در متن دین است

حجت الاسلام پناهیان افزود: استکبارستیزی و کفرستیزی در متن دین است و نباید اجازه داد تا این روحیه در جامعه و کشور کمرنگ شود..

این روحانی برجسته، با اشاره به آیه قرآن، ادامه داد: اول ویژگی محمد(ص) و کسانی که با او همراه هستند این است که “اشداء علی الکفار” هستند و بعد “رحماء بینهم”.

رهبر انقلاب یک تنه به قلب اروپا زد

این فعال فرهنگی، نامه رهبری به جوانان اروپایی و آمریکایی را یادآور شد و با بیان اینکه رهبر انقلاب به خوبی جوانان را می شناسند گفت: رهبر انقلاب یک تنه به قلب اروپا زد و بدون اینکه از اسلام برای آنها بگوید، با طرح چند سؤال، ذهن پرسشگری و کنجکاور جوانان غربی  را تحریک کرد تا خود بدنبال رسیدن به حقیقت باشند.

وی ادامه داد: رهبری وقتی دیدند که دشمنان، به قلب اسلام که پیامبر(ص) است حمله کردند، به قلب قدرت طاغوت که “جوانان” است حمله کرد.

حاج احمد پناهیان افزود: دستگاه استکباری غرب برای استعمار و چپاول سایر کشورها، جوانان خود را مشغول شهوت و غفلت کرده تا هیچ مخالفتی در مقابل این جنایات آنها صورت نگیرد.

حجت الاسلام پناهیان با تاکید بر اینکه جوانان اروپایی و آمریکایی در بستر طاغوت حاکم بر کشورهای خود در غفلت و شهوت قرار گرفته اند، ابراز کرد: نامه رهبری، باور جوانان غربی به سردمداران و حاکمین خود را متزلزل کرد و به آنها هویت بخشید که با بیداری این جوانان، این حکومت های استکباری متزلزل خواهند شد و هیچ نظام استکباری در اروپا و آمریکا باقی نمی ماند.

IMG 5294 رهبر انقلاب یک تنه به قلب اروپا زد/ در دوران اصلاحات، به همه مقدسات اهانت شد/ جریان صادق شیرازی و یک امام حسین تقلبی

رهبری به تنهایی در حال مدیریت بیداری اسلامی است

وی با اذعان به اینکه رهبری به تنهایی در حال مدیریت بیداری اسلامی است، گفت: هنوز هم برخی مسئولین بلندپایه کشور پای کار نیامدند و با مشاهده برخی تحرکات در کشورهایی مانند مصر فکر می کنند که بیداری اسلامی از بین رفت ولی این تحلیل اشتباه است.

در دوران اصلاحات، به همه مقدسات اهانت شد

این خطیب توانا، اتفاقات صورت گرفته در کشورهای انقلاب کرده در بیداری اسلامی را اشتباه در مدیریت عنوان و گفت: ما هم در انتخاب مدیر، اشتباه کردیم و کشور را به دست بنی صدر و هشت سال به خاتمی دادیم.

وی ادامه داد: در دوران خاتمی به همه مقدسات، احکام اسلام، قرآن و عصمت اهل بیت(ع) اهانت شد و تمام احکام اسلامی نسبی شدند. لایحه کنوانسیون رفع تبعیض علیه زنان که مخالفت صریح با ۹۵ حکم اسلامی داشت به مجلس رفت و اگر از قم فریاد بلند نمی شد، تصویب می شد.

بخشنامه شرم آور اصلاحات

حجت الاسلام پناهیان افزود: در دوران اصلاحات بخشنامه آموزش و پرورش ناحیه ۵ اصفهان را دیدم که خطاب به مدارس دخترانه نوشته بود، ۵ جلد کتاب را از کتابخانه مدارس بیرون آورید و معدوم کنید و اگر نتوانستید، به مرکز بفرستید تا ما آنها معدوم کنیم. نام برخی از آن ها، کتاب زندگی فاطمه زهرا(س) علامه امینی، کتاب فاطمه الزهرا(س)، کتاب شهادت مادرم زهرا(س) افسانه نیست و… همه آن کتابها، مربوط به فاطمه اطهر(س) بود.

وی افزود: شما که برای توسعه سیاسی آمدید چرا اعتقادات مردم را هدف قرار دادید.

نامه رهبر انقلاب، مرحله دوم بیداری اسلامی

این روحانی برجسته، نامه رهبر انقلاب را مرحله دوم بیداری اسلامی دانست و گفت: آقا! صبر نکرد تا جوانانش به او برسند، بلکه مرحله بعدی عملیات را انجام داد و به قلب اروپا زد و با هویت دادن به جوانان اروپایی آنها را به حرکت واداشته است.

وی گفت: بر اساس اخبار متقن، چاپ قرآن در فرانسه یک هفته بعد از انتشار نامه رهبری دو برابر شد.

حجت الاسلام پناهیان خاطر نشان کرذ: مطوئن باشید، طولی نمی کشد سیل جوانان اروپایی و آمریکایی چنان پایه های حاکمیت استکبار و صهیونیست را در کشورهای خودشان متزلزل کنند که دهان ها از تعجب باز بماند و این قدرت اسلام است.

IMG 5298 رهبر انقلاب یک تنه به قلب اروپا زد/ در دوران اصلاحات، به همه مقدسات اهانت شد/ جریان صادق شیرازی و یک امام حسین تقلبی

باید با فرقه های ظاله برخورد کرد

این خطیب توانا با تاکید بر اینکه انقلاب شده تا پرچم اسلام ناب بلند شود، افزود: بی تردید باید راه فرقه های ظاله که بخش هایی از اسلام را برجسته و بخش های دیگر را مخفی می کنند را گرفت.

جریان شیرازی و یک امام حسین تقلبی

وی با اشاره به مقاله یک پروفسور آمریکایی در دانشگاه آریزونا، گفت: در این مقاله که سال ۱۳۸۹ نوشته شده،  آمده است: « اگر آمریکا بخواهد جمهوری اسلامی را سرنگون کند، بدلیل اینکه نمی شود حسین(ع) را از این ملت گرفت، باید تبدیلی در واقعه کربلا ایجاد کند.»

حجت الاسلام احمد پناهیان ادامه داد: در این مقاله آمده است که «ملت ایران، شاه را یزید دانسته و خود را در جایگاه یارات حسین(ع) قرار دادند و روح الله، حسین شان شد و شاه را سرنگون کردند. چرا که مردم نسبت به یزیدان حساسیت دارند. اگر می خواهید این مردم، مملکتشان را نابود کنند -اسم می برد- باید “رهبر ایران” را “یزید” کنید و یک امام حسین درست کنید، آنگاه مردم علیه او هم قیام می کنند».

این فعال فرهنگی و سیاسی ادامه داد: این پروفسور آمریکایی می گوید، «باید به دروغ هم که شده، با افتراء بستن به دستگاه حاکمیت ولایت فقیه، به آن نسبت ظلم و جنایت داد و از آن طرف حسین درست کنیم». بعد ادامه داده است «حسین این طرف باید شباهت هایی به امام روح الله داشته باشد و سید باشد» و خودش گفته «بهترین شخصیتی که می تواند، حسین شما در ایران باشد “سید محمد شیرازی” است» که بر اثر سکته از دنیا رفته ولی شایعه ای در مردم پخش شده که این سید را با سم کشته اند.

وی افزود: تاکید این مقاله بر تقویت جریان شیرازی ها در ایران با حمایت های رسانه ای و بودجه ای است تا جریان شیرازی ها با تشبیه حکومت به حکومت اموی زمینه را برای قیام مردم علیه آن فراهم کند و در این راستا، آقای صادق شیرازی نیز در چندین سخنرانی خود سعی دارد بگوید، جمهوری اسلامی ایران، ویژگی های حکومت اموی را دارد و حکومت رسول الله این چنین نیست تا با سوء استفاده کردن از احساسات و عواطف حسینی جوانان، موج ایجاد کنند.

ما به شما کمک می کنیم نه ۷ میلیون بلکه ۷۰ میلیون به شرط اینکه …

حجت الاسلام پناهیان با بیان اینکه این جریان در حال تزریق پول به هیئات و تربیت طلبه و مداح است گفت: حاج آقای یکی از هیئت های قم برای گرفتن کمک مالی ۷ میلیونی جهت خرید دستگاه برای هیئت به دفتر این آقا رفته و مسئول دفتر این آقا که خود هم طلبه است به او گفته: «ما به شما کمک می کنیم نه ۷ میلیون بلکه ۷۰ میلیون به شرط اینکه شما در هیئتتان نه از امام و انقلاب و شهدا حرف بزنید و نه عکسی از آنها بزنید و اگر خواستید رهبر را دعا کنید، نام نبرید، بگویید: خدا همه مراجع را حفظ کند. و اگر شما این کار را بکنید ما تا همیشه هیئت شما را تامین می کنیم».

وی با تاکید بر اینکه فرقه ها و جریانات مختلف می خواهند برخی اصول اسلام را حذف کنند، افزود: اسلام ناب محمدی(ص) با آن حرکت نابش است که به قدرت می رسد و دلها را شیفته خود می کند.

صلح با آمریکا نیاز به شجاعت دارد؟؟

این فعال فرهنگی کشوری با انتقاد از سخن یکی از مقامات رسمی کشور مبنی بر اینکه «پیغمبر اکرم(ص) شجاعت این را داشت که با این همه که جنگ کرد، صلح هم بکند» گفت: معنی این حرف این است که اگر بخواهیم با آمریکا صلح کنیم نیاز به شجاعت دارد؟!

حجت الاسلام پناهیان، با تاکید بر اینکه صلح پیامبر(ص) در حدیبیه از سر ضعف نبود، بلکه پیامبر(ص) در اوج قدرت بود. با اشاره به آیه صریح قرآن در این باره گفت: یاران پیامبر(ص) تحت شجره در حدیبیه بیعت بستند تا پای جنگ بایستند ولی خداوند با قبول صداقت در این بیعت، دستور می دهند که ای پیامبر(ص) صلح کن! نه بخاطر این که تو توان مقابله نداشته باشی، چون عده ای مؤمن در مکه هست که اگر تو بجنگی، آنها بی گناه کشته می شوند، چون آن عده مؤمن کشته می شوند تو صلح کن.

این ملت مثل امامش هیچ روزی به آمریکا اعتماد نداشته، ندارد و نخواهد داشت

وی افزود: تمام فقهای شیعه می گویند که تصمیم درباره صلح و جنگ مستقیما باید توسط امام مسلمین صورت گیرد ولی در دو سال اخیر، هر سیاستمداری از هر طرف می گوید باید صلح کنیم و این در شرایطی است که رهبری هنوز با قوت تمام دارد در حال مبارزه با آمریکا است و حتی در مذاکرات هسته ای که تیم مذاکره کننده در کف میدان است، علی القاعده آقا باید با نرمش برخورد کنند ولی رهبری صریح و بی پرده می گوید: «ما به آمریکا اعتماد نداریم و نتیجه هم نخواهد داد، من به دولت قبل هم گفتم، اصرار کردند، گفتم مخالفت نمی کنم».

این استاد حوزه با بیان اینکه رهبری نه فرمود موافقت می کنم بلکه فرمودند، مخافت نمی کنم، ابراز کرد: ما هم چون اماممان مخالفت نکرده ما هم مخالفت نکردیم و الا این ملت مثل امامش هیچ روزی به آمریکا اعتماد نداشته، ندارد و نخواهد داشت.

IMG 5244 رهبر انقلاب یک تنه به قلب اروپا زد/ در دوران اصلاحات، به همه مقدسات اهانت شد/ جریان صادق شیرازی و یک امام حسین تقلبی

۲۲ بهمن آغاز حاکمیت خدا با حاکمیت ولایت فقیه است

وی دهه فجر را سرآغاز حکومت الله در سراسر جهان دانست و  خطاب به مسئولین گفت: مسئولین سیاسی و غیر سیاسی، داخلی و خارجی کشور بدانید، ۲۲ بهمن آغاز حاکمیت خدا با حاکمیت ولایت فقیه است و ما الآن تحت حکومت خدا زندگی می کنیم و اگر بخواهیم جنگ و یا صبلح کنیم باید به امر خدا باشد.

ولی فقیه تسری دهنده قدرت خدا بر سراسر جهان

این رزمنده دفاع مقدس، ولی فقیه در این انقلاب را تسری دهنده قدرت خدا بر سراسر جهان دانست و گفت: امروز پرچم شهدا دست شما جوانان است و باید این راه را با عزت و قدرت ادامه دهیم.

تعطیلی حوزه دزفول

این رزمنده دوران دفاع مقدس با تقدیر از نقش برجسته مرحوم آیت الله سید مجدالدین قاضی در دزفول گفت: این عالم شجاع، وقتی امام خمینی(ره) توسط رژیم پهلوی تبعید شدند، در اعتراض به این اقدام رژیم ، ۲۳ روز حوزه علمیه دزفول را تعطیل و به حکومت پهلوی اعلام کرد اگر یک مو از سر امام کم شود، دودمانتان را به باد خواهیم داد.

وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس، دزفول یک پادگان بود و رزمندگان با حضور در نمازجمعه دزفول، روحیه شان صد چندان می شد.

يک ديدگاه براي “یادواره فریادگران بیداری برگزار شد”

 1. با سلام
  بنده نرم افزاری را تهیه کرده ام به نام “هیئت کجا بریم؟”، که با این نرم افزار می‌توان از آخرین اخبار هیئات شهرستان دزفول باخبر شد.
  ممنون میشم این نرم افزار رو در سایت معرفی کنید.
  لینک مستقیم نرم افزار:
  http://irp30.ir/heyat/Heyat-Koja-Berim-1.0.apk
  لینک نرم افزار + توضیحات در ایران اپس:
  http://iranapps.ir/app/com.heyat.koja.berim
  تصاویر:
  http://up.iranjoman.com/images/iw0vcxhkpwosqwuc0wac.png
  http://up.iranjoman.com/images/vz3dkieatb1nyms3fk8v.png
  http://up.iranjoman.com/images/5neh0wueptzug5bjmt0g.png

  با تشکر فراوان
  سید احمد فنونی

نظري بگذاريد