۲۲ام، آبان ۱۳۹۴

www.roozevasl.com
telegram: @roozevasl

به گزارش روز وصل، مهندس احسان ابوالقاسمی پور با اعلام خبر شروع ثبت نام خادمی زائرین اربعین حسینی در سایت اطلاع رسانی مسجد از امروز گفت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری(دامت برکاته) در خصوص هر چه باشکوه تر برگزار کردن مراسم پیاده روی اربعین حسینی، پایگاه مسجد اقدام به تامین نیروی انسانی موکب حضرت فاطمه الزهراء در منطقه مرزی شلمچه نموده است .
فرمانده پایگاه بسیج مسجد شهید توتونچی با اشاره به تاثیر شگرف خدمت به زوار اربعین افزود: خادمی زائرین اربعین حسینی، افتخاری ماندگار برای بسیجیان است و تلاش داریم تسهیلات راحتی برای اعزام خادمین به زیارت عتبات عالیات از جمله ایاب ذهاب و اسکان در کربلای معلی فراهم گردد.
وی افزود: بسیجیان علاقمند جهت خادمی در موکب می توانند تا ۱۵ آذرماه با مراجعه به وب سایت www.roozevasl.com علاوه بر ثبت مشخصات خود ، بازه زمانی مورد علاقه خود را مشخص نمایند.
ابوالقاسمی پور اضافه کرد: پس از ثبت مشخصات و بررسی نوع تقاضاها با افراد ثبت نامی جهت اعزام و هماهنگی از طرف پایگاه تماس گرفته خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه پایگاه اولین سال است که به این امر مبادرت می ورزد، ابراز امیدواری کرد با مشارکت حداکثری بسیجیان زمینه مطلوبی برای استمرار این امر مهم در سال های آتی فراهم شود.

نظري بگذاريد