۱۴ام، دی ۱۳۹۴

www.roozevasl.com
telegram: @roozevasl

به گزارش دزمهراب آیت الله “سید علی شفیعی” نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در مراسمی که به مناسبت ۹ دی ماه و نهمین یادواره بزرگداشت عروج شیخ رضا ابوالقاسمی و همسر مکرمه ایشان در مسجد شهید توتونچی برگزار شد، طی سخنانی گفت: این انقلاب، انقلاب حقی است و بر حق میباشد.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری اذعان نمود: امروز آنچه که در جمهوری اسلامی بر مردم وارد میشود، چیزهایی است که در صدر اسلام وارد شده است و در تمامی موارد خداوند متعال پیامبر(ص) را بر کفر غلبه داد و در این انقلاب هم قطعاً و یقیناً چنین خواهد بود.

آیت الله “سید علی شفیعی” با اشاره به حماسه ۹ دی گفت: شاید از جهاتی حادثه نهم دی ماه از همه چیز خطرناک تر بود چرا که به نام های فریبنده و گول بزن، اهداف شوم و مقاصد مسمومی را می پروراندند.

وی سخنان رهبری را فصل الخطاب نامید و افزود: این آقایان به صحبت های مقام معظم رهبری، گوش نداده و قبول نکردند و هنوز هم آنهایی که در بازداشت به سر می برند و دوستان و دشمنان ویژه اصرار بر آزادی آنها دارند، سر حرف خود مقامت کرداند چرا که اهدافی دارند و می خواهند آنها را عملی کنند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بصیریت است که حقایق را آشکار میکند، تصریح کرد: ما امروز عزت و شرف و آبرویمان در دنیا از امام حسین(ع) و عاشوراست و این را امروز دوست و دشمن گفته است.

آیت الله شفیعی خاطر نشان کرد: آن تعداد محدودی که اقدام به پرپایی نماز جمعه کردند و با کفش و آرایش غلیظ نماز خواندن، پیدا بود که در عمرشان نماز نخواده اند و هر آنچه انجام دادند متاسفانه به نام اسلام و انقلاب بود.

وی افزود: آنچه که امروز دشمن انجام میدهد مخالفت با اسلام است چرا که تا کنون تصور بر این داشتند که با مبارزه با انقلاب مسئله حل میشود ولی چون جواب نگرفتند به سراغ مخالفت با اسلام رفته اند.

آیت الله شفیعی در پایان صحبت های خود با اشاره به صحبت مقام معظم رهبری که فرموده اند حماسه ۹ دی حماسه ایی ماندگار است گفت: مقام معظم رهبری راه و رسم تکلمشان این است که آنچه را که “باید” با لسان آن چرا که هست مطرح می کنند؛ پس حماسه ۹ دی باید ماندگار باشد.

IMG_3514 IMG_3525 IMG_3518 IMG_3521

يک ديدگاه براي “نهمین سالگرد شیخ رضا و بزرگداشت حماسه ۹ دی برگزار شد”

  1. ناشناس می‌گه:

    گزارش صوتی رو بزارید
    خیلی زیبا بود
    با تشکر

نظري بگذاريد