۱۷ام، خرداد ۱۳۹۲

www.roozevasl.com
telegram: @roozevasl
 به اطلاع همه دوستان شرکت کننده در هیئت روضت العباس(ع) ، میرساند که به منظور تقویت روحیه اتکا به منابع اصیل دینی در ترویج و تبلیغ مفاهیم و آموز ه های دینی، اشاعه و ترویج فرهنگ مهدویت در فضای مجازی،همانگونه که قبلاً هم در مقدمه آغاز به کار بخش وبلاگ های مهدوی گفته بودیم ،قصد داریم به صورت مستمر وبلاگ های بچه های هیئت را که در زمینه های معارف اهل بیت(علیهم السلام) به خصوص گفتمان مهدویت مطلب منتشر می نمایند، در این پایگاه معرفی نماییم

این اندیشه  با تکیه بر منابع اصیل و معتبر، پرورش روحیه ابتکار وبلاگ نویسان در زمینه تبلیغ و ترویج معارف مهدویت، جهت دهی به فرهنگ وبلاگ نویسی و واردکردن مفاهیم مهدویت به فضای مجازی و معرفی منابع معتبر و صحیح دینی جهت جلوگیری از تحریف و انحراف در بحث مهدویت مورد توجه قرار گرفته است.

ˈبررسی تحلیلی اصالت عقیده به مهدویت از جهت آیات، روایات و مبانی عقلیˈ، ˈفواید و آثار مکتب انتظارˈ، ˈویژگی های منتظران و جامعه موعودˈ، ˈشبهات مهدویت و پاسخ آنهاˈ، ˈمبانی امام شناسیˈ، ˈنظام امامت و رهبری در اسلامˈ، ˈتوحید و مکتب انتظارˈ، ˈآثار عقیده به حضرت مهدی علیه السلامˈ و ˈابعاد وابستگی جهان به حضرتˈ می توان به عنوان نمونه عناوین وبلاگ های شما  را تشکیل دهد.

ˈشر ح دعای ندبهˈ، ˈشرح دعای معرفتˈ، ˈمعرفی آثار مهدوی دانشمندان شیعه و اهل سنتˈ، ˈمعجزات مهدویˈ، ˈحکایات مهدویˈ، ˈاشعار مهدویˈ، ˈمتون ادبیˈ، ˈپیام های مهدویˈ، ˈ از دیگر موضوعات پیشنهادی طرح معرفی  وبلاگ نویسی ˈگفتمان مهدویتˈ اعلام می گردد.

گفتنی است، درج مشخصات  مدیر یا مدیران وبلاگ در مقدمه این وبلاگ ها  لازم می باشد. به روز بودن وبلاگ خود را می توانید از طریق رایانامه

info@roozevasl.com ارسال و در صورت امکان به سامانه پیامکی به شماره  :۳۰۰۰۵۰۲۶۰۰۰۰۴۴ اطلاع دهید

۲ ديدگاه براي “فراخوان معرفی وبلاگ های مهدوی بچه های هیئت”

 1. مهتاب می‌گه:

  سلام

  من یک سری عکس ناب دارم از مرحوم شیخ رضا ابوالقاسمی پور

  شاید ندیده باشید اصلا یا کم دیده باشید ازشون

  اونوقتهای که تازه مسجد بنا شده

 2. بازگشته می‌گه:

  سلام
  اول از زحماتتون تشکر می کنم که این سایت رو راه اندازی کردین.
  دوم خواستم بگم که نمی دونم چقدر از این سایت بازدید میشه ولی با توجه به فضای مسجد(جمعه شبها) اگر مثل سایت” من و چادرم، خاطره ها” بتونید بخش یا بخشهایی رو فراخوان کنید شاید مطالب نابی دستتون بیاد.
  به لطف خدا ما روحانیهای کم نظیری مثل آقایان ابوالقاسی پور رو داشته و داریم و نفسهای پاک این عزیزان تو این مسجد و این شهر(اگر فراتر رو نگم) کارها کرده.
  حاج آقا ابوالقاسی پور واقعاً غزیبه و چی میگن حجاب معاصریت بزرگی ایشون رو مخفی کرده.نمی دونم کی ما قدر این سه برادر رو درک می کنیم.
  حاج آقا! ما خیلی مدیون شماییم.
  مثل یه پدر برامون دل می سوزونید.
  حالا هم که مدتیه مریضی اذیتتون می کنه…
  واقعاً شرمنده ایم از اینکه اسم خودمون رو بذاریم دوست شما یا فرزند معنوی شما.
  سلام و درود خدا بر شما که الحق سریاز امام زمانید.
  خدا شما رو تا ظهور امام زمان برای سربازی ولایت ، تندرست و سالم حفظ بفرماید

نظري بگذاريد